Туроператор International Cruise Group

Круїзи Карибськими островами

Порти виходу
Теплий океан і барвиста феєрія природи роблять відпочинок на Карибах ідеальним варіантом для відпустки. Це одне з найпопулярніших напрямків пляжної екзотики.

У кожного регіону є своя родзинка і для Вас не складе труднощів знайти розвагу на будь-який смак: спокійний пляжний відпочинок, активне нічне життя, водні види спорту і ще величезна кількість цікавих занять.

Наприклад, на Кубі можна насолоджуватися не тільки пляжним відпочинком, але і з ранку до ночі гуляти по старій Гавані, читати на пристані твори Хемінгуея і танцювати під кубинські мотиви. Станьте випадковим свідком концерту вуличних співаків або рушайте на диско і насолоджуйтесь повітрям свободи.

Традиційний місцевий ром, веселощі до ранку і простори, що відкривають кордони між фантазією і реальністю, залишать в душі лише солодке почуття закоханості в райські Кариби!

Любителів дайвінгу Кариби порадують великою кількістю рифів і барвистим різноманіттям підводних мешканців.

Зимову відпустку краще провести на Мартиніці. У січні відбувається масштабне відкриття карнавального сезону, яке можна порівняти з грандіозними карнавальними процесіями в Бразилії. Барвисті процесії в яскравих костюмах з музикою і піснями - це щось неймовірне.

Нехай розкішний лайнер домчить Вас по хвилях на зустріч пригодам!
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!