Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Форт-Лодердейл

Форт-Лодердейл - місто на південно-східному узбережжі Флориди. Відоме своїми пляжами та каналами для катання на човнах.

На особливу увагу заслуговують культурні пам'ятки міста. Одним з кращих музеїв не тільки Форт-Лодердейл, але і всієї країни є Museum of Art, постійні колекції якого включають європейське, американське і кубинське сучасне мистецтво, а також кераміку Пікассо, колекцію робіт відомого американського імпресіоніста Вільяма Джеймса Глакенса та одну з найбільших колекцій робіт північноєвропейських художників.

Форт-Лодердейл - популярний курорт, що пропонує чудові можливості для відмінного відпочинку. Все це завдяки ідеальному клімату, чистим піщаним пляжам, великим яхт-клубам, чудовим ресторанам, кафе та нічним клубам. Для своїх відпочивальників курорт пропонує 7 миль дивовижних берегів, прикрашених кам'яними будівлями та неоновим освітленням води, а також чудові довгі пляжі.

Площа: 94,01 км2
Населення: 180072 чол.
Валюта: долар США
Мова: англійська

Як дістатися:

Від аеропорту Fort Lauderdale-Hollywood International Airport до порту Port Everglades.

На автобусі:
Від автобусної зупинки аеропорту до порту Port Everglades ви доберетеся на автобусі №1, який ходить кожні 30 хвилин.

На таксі (до термінала відправлення):
Ціна таксі коливається від 10 до 20 $

Від аеропорту Miami international Airport до порту Port Everglades

На поїзді та автобусі:

Від залізничної станції аеропорту Miami Airport Station на регіональному поїзді Tri-Rail вам потрібно доїхати до станції Fort Lauderdale Broward Station (близько 40 хвилин). Потім з автобусної зупинки (вона знаходиться за дві хвилини ходьби від станції) сісти на автобус № 22 і доїхати до Broward Central Terminal. На цій зупинці необхідно пересісти на автобус №1 (напрямок: Aventura Mall) і доїхати до US1 / SR 84, звідки можна пройти пішки до морського порту за 15 хвилин.

На таксі:

Таксі від аеропорту до порту Everglades коштує близько 75 $. Відстань від аеропорту Miami international Airport до порту Port Everglades становить 36 км.

Потяг:

Дістатися до Fort Lauderdale можна також на потязі Amtrak.
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!