Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Маямі

Маямі - міжнародне місто на південно-східному краю Флориди. На весь світ Маямі славиться унікальним та захоплюючим поєднанням сучасної архітектури, невимушеної атмосфери узбережжя, і, звичайно ж, пекучої суміші латинської та американської культур.

Як і все інше в цьому місті, нічне життя тут виключно яскраве та незабутнє,
як латиноамериканська Фієста, але все ж відрізняється своїм американським смаком. Особливо відомий тут Південний берег - від заходу до світанку найвідоміші клуби планети влаштовують вечірки з кращими діджейськими сетами, під які просто неможливо не танцювати. А ось традиційну кубинську музику можна знайти в барах по всьому місту, і вам не доведеться далеко ходити, щоб знайти один ... або десять.

Мідтаун або Вінвуд - це світ модних та хіпстерських тусовок, в той час, як Даунтаун є місцем розташування найстаріших барів.

Серед архітектурних пам'яток Маямі найбільший інтерес викликає вілла Віскайя, що являє собою розкішний палац, який побудований в італійському стилі епохи Відродження. Сьогодні в будівлі цього палацу розташований Художній музей.

Не менш різноманітні і природні пам'ятки. Серед них найбільшою популярністю користується заповідник «Країна левів», на території якого можна поспостерігати за дикими тваринами, які проживають в природних умовах. Крім цього рекомендуємо відвідати екзотичний парк «Джунглі папуг» і тропічний заповідник «Джунглі мавп», а також парк «Еверглейдс», на території якого розташовані індіанські села та ферма алігаторів. Ну і наостанок радимо відправитися на острів Кі-Ларго, поруч з яким розташований підводний парк John Pennekamp Coral Reef State Park. Головною визначною пам'яткою цього заповідника є величезна бронзова скульптура Христа, яка знаходиться прямо під водою.

Площа: 143,1 км2
Населення: 463347 чол.
Валюта: долар США
Мова: англійська

Як дістатися:

З аеропорту Маямі до порту немає прямого сполучення громадським транспортом. Можна доїхати до станції метро «Goverment center» за 2 $. Час в дорозі 16 хв. Потім пересісти на безкоштовний «Metromover» до найближчої до порту станції «Freedom Tower». На таксі від метро до найближчого круїзного термінала - 2,5 км.
Вартість таксі з аеропорту до порту - 25 $.
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!