Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Нью-Йорка

Нью-Йорк - це найбільший фінансовий, культурний, науковий і освітній центр Сполучених Штатів Америки. Розташований в районі Нью-Йоркської бухти на південному сході "імперського" штату Нью-Йорк, місто складається з п'яти районів: Бронкс, Бруклін, Манхеттен, Квінс і Стейтен-Айленд.

Напевно, тільки населення Нью-Йорка являє собою таке змішання рас, національностей і мов жителів.

У Нью-Йорку розташована штаб-квартира Організації Об'єднаних Націй, що робить місто одним з найважливіших світових політичних центрів; іноді його навіть називають "столицею світу".

Місто Нью-Йорк складається з 5 районів, у кожного з яких свій ритм життя, своя душа і свій неповторний характер.

Манхеттен - найвідоміший район Нью-Йорка і візитна картка всієї Америки. Тут сконцентровані хмарочоси, офіси міжнародних корпорацій, бутики та дорогі ресторани, а також найбільш престижні апартаменти. Поміж місцевих визначних пам'яток Бродвей, Уолл-стріт з будівлями Федерал Хол і Нью-Йоркської фондової біржі, Чайна-таун, Бруклінський міст, хмарочоси «Праска» і Емпайр-Стейт-Білдінг та звісно площа Таймс-Сквер.

Бруклін - один з південних районів Нью-Йорка, перейти в який можна пішки з Манхеттену по Бруклінському мосту. Бруклін відомий як місце поселення художників і інших творчо налаштованих ньюйоркців, а також своїми концертними майданчиками та пляжами. Саме в межах Брукліну знаходиться парк атракціонів острова Коні-Айленд і пляж Брайтон-Біч.

Бронкс - північний сусід Манхеттену. Попри наявність нетрів з найбіднішим населенням Нью-Йорка, Бронкс - найзеленіший район міста, територія якого на чверть покрита парками та садами. Перлини місцевої екскурсійної програми - Бронський зоопарк і бейсбольний стадіон Янки. Ще варто сходити в Ботанічний сад, що складається з 48 (!) Окремих тематичних садів, відвідати Будинок-музей Едгара Аллана По і Музей кораблебудування.

Побачити Нью-Йорк з висоти пташиного польоту можна з оглядового майданчика будівлі Емпайр-Стейт-Білдінг, Рокфеллер-центру або статуї Свободи (до неї можна дістатися на поромі).

Площа: 783,8 км2
Населення: 8623 млн чол.
Валюта: долар США
Мова: англійська

Як дістатися:

Від аеропорту імені Кеннеді до круїзного термінала в Брукліні.

На таксі :
Відстань від аеропорту імені Кеннеді до Бруклінського круїзному терміналу приблизно 25 миль. Поїздка на таксі займе близько години. Вартість становитиме близько 40 доларів.

На громадському транспорті :

В аеропорту Вам необхідно буде сісти на лінію метро AirTrain: «JFK - Howard Beach» та доїхати до станції «Howard Beach Station», далі необхідно буде пересісти на потяг маршруту A, наступний до станції «Inwood - 207 St», і доїхати на ньому до станції «Jay St - MetroTech». Там необхідно буде вийти та перейти на автобусну зупинку Smith St / Fulton St, щоб сісти на автобус маршруту № B61, що прямує в Park Slop -20 St via Red Hook. На цьому автобусі Ви повинні будете доїхати до зупинки «Van Brunt St / King St». Термінал буде знаходитися в 500 метрах від зупинки.

Від аеропорту імені Кеннеді до термінала на Манхеттені.

Адреса круїзного порту: Манхеттенський термінал 711 12th Avenue at West 55th Street

На таксі:

Відстань від міжнародного аеропорту імені Кеннеді до круїзного термінала на Манхеттені становить приблизно 17 миль. Тривалість поїздки складе приблизно 1 годину.

На громадському транспорті:

В аеропорту Вам необхідно буде сісти на лінію метро AirTrain: «JFK - Howard Beach» і доїхати до станції «Howard Beach Station,» далі необхідно буде пересісти на потяг маршруту A, наступний до станції «Inwood - 207 St», і доїхати на ньому до станції «14 St». Потім Вам буде необхідно вийти з метро і пройти до зупинки W 14 St / 8 Av, та сісти на автобус маршруту M12, Midtown West - Columbus Sir. Вам необхідно буде вийти на зупинці 12 Av / w 52 St, що знаходиться поблизу круїзного терміналу.
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!