Туроператор International Cruise Group

Robinson R44

КРЕЙСЕРСЬКА ШВИДКІСТЬ (КМ/Ч) 210
МАКСИМАЛЬНА ВИСОТА ПОЛЬОТУ (М) 4 250
МАКСИМАЛЬНА ЗЛІТНА ВАГА (КГ) 1 089
ДАЛЬНІСТЬ ПОЛЬОТУ (КМ) 644
МАКСИМАЛЬНЕ ЧИСЛО ПАСАЖИРІВ 3
ОПТИМАЛЬНЕ ЧИСЛО ПАСАЖИРІВ 3
Переліт з Києва до Запоріжжя на вертольоті - швидко, комфортно та безпечно. Чартер на вертольоті в Запоріжжя заощаджує Ваш час та дозволяє самостійно визначити свій розклад. Час вильоту визначаєте тільки Ви. З нашого боку ми докладаємо максимум зусиль для своєчасного виконання поставленого завдання. Вертолітний чартер користується успіхом в розвинених країнах і Україна тому не виключення. Полетіти в Запоріжжя на вертольоті - відмінне і сучасне рішення. Приємного польоту.
Технічні характеристики
РОЗМІР ВЕРТОЛЬОТА
ДОВЖИНА (М): 11,66
ВИСОТА (М): 3,28
ДІАМЕТР ГВИНТА (М): 10,04
ГАБАРИТИ
ДОВЖИНА САЛОНУ (М): 1,74
ВИСОТА САЛОНУ (М): 1,25
ШИРИНА САЛОНУ (М): 1,16
ГАБАРИТИ
ОБСЯГ САЛОНУ (КУБ. М): 2,52
ОБСЯГ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ (КУБ. М): -
За своїми характеристиками Robinson r44 досить простий, але при цьому дуже надійний та безпечний вертоліт. Має широкий спектр застосування, практично в будь-яких умовах від міських, чартерних, прогулянкових та інших видів та типів польотів. Зовні Robinson r44 практично не відрізняється Robinson r66, основна відмінність кількість посадкових крісел.
Низький рівень шуму, вібрацій під час польоту забезпечить Вам максимальний комфорт та зручність. Скляна кабіна з просторою панорамою, дозволить спостерігати за тим, що відбувається, якщо у Вас оглядовий політ і Ви хочете подивитися на ландшафт. Відсутність перегородок між передніми та задніми кріслами не обмежуватиме видимість пасажирам.
Залишилися питання? Заповни форму і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Robinson R44