Туроператор International Cruise Group

Robinson R44

КРЕЙСЕРСЬКА ШВИДКІСТЬ (КМ/Ч) 210
МАКСИМАЛЬНА ВИСОТА ПОЛЬОТУ (М) 4 250
МАКСИМАЛЬНА ЗЛІТНА ВАГА (КГ) 1 089
ДАЛЬНІСТЬ ПОЛЬОТУ (КМ) 644
МАКСИМАЛЬНЕ ЧИСЛО ПАСАЖИРІВ 3
ОПТИМАЛЬНЕ ЧИСЛО ПАСАЖИРІВ 3
Чартерний рейс на вертольоті Київ - Одеса - Київ. Нашим клієнтам ми рекомендуємо використовувати вертоліт для перельоту до Одеси в будь-який час року. Вертоліт не залежить від трафіку та розкладу. Сучасні темпи життя часто вимагають швидко і своєчасно переміщатися з пункту А в пункт Б по особистим, робочим та іншим питанням. На допомогу приходить вертоліт. Політ Київ - Одеса на вертольоті - це мобільність у всьому, адже вертоліт може підібрати місце посадки з повітря і не треба витрачати додатковий час на трансфер. Вертоліт може приземлитися практично скрізь, а це вже не мало.
Технічні характеристики
РОЗМІР ВЕРТОЛЬОТА
ДОВЖИНА (М): 11,66
ВИСОТА (М): 3,28
ДІАМЕТР ГВИНТА (М): 10,04
ГАБАРИТИ
ДОВЖИНА САЛОНУ (М): 1,74
ВИСОТА САЛОНУ (М): 1,25
ШИРИНА САЛОНУ (М): 1,16
ГАБАРИТИ
ОБСЯГ САЛОНУ (КУБ. М): 2,52
ОБСЯГ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ (КУБ. М): -
За своїми характеристиками Robinson r44 досить простий, але при цьому дуже надійний та безпечний вертоліт. Має широкий спектр застосування, практично в будь-яких умовах від міських, чартерних, прогулянкових та інших видів та типів польотів. Зовні Robinson r44 практично не відрізняється Robinson r66, основна відмінність кількість посадкових крісел.
Низький рівень шуму, вібрацій під час польоту забезпечить Вам максимальний комфорт та зручність. Скляна кабіна з просторою панорамою, дозволить спостерігати за тим, що відбувається, якщо у Вас оглядовий політ і Ви хочете подивитися на ландшафт. Відсутність перегородок між передніми та задніми кріслами не обмежуватиме видимість пасажирам.
Залишилися питання? Заповни форму і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Robinson R44