Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Венеції

Венеція вважається одним з найбільш незвичайних і красивих міст світу. Побудована на островах, омивається водами лагуни та каналів, вона щорічно приваблює мільйони туристів.

Місто розташоване на більш ніж 100 невеликих островах в лагуні Адріатичного моря. Тут зовсім немає доріг, рух відбувається тільки по каналах. Самий жвавий - Гранд-канал. Уздовж нього розташовано безліч палаців в готичному стилі та стилі епохи Відродження.

Площа Святого Марка - головна в місті. Тут знаходиться собор Святого Марка, прикрашений мозаїкою у візантійському стилі, а також дзвонова вежа (Кампанелла), з якої відкривається вид на червоні дахи міських будинків.

Венеція нагадує величезний музей просто неба - архітектура, старовинні будівлі, музеї, в яких зберігаються неоціненні твори мистецтва.

Гуляючи по Венеції пішки, не пропустіть відомі далеко за межами Італії міст Ріальто і міст Зітхань. Завітайте на площу Сан-Марко, щоб відвідати Палац дожів (тут колись була в'язниця, де тримали в камері знаменитого спокусника Казанову) та Кафедральний собор. Від улюбленого туристами заняття, годування голубів - краще утриматися, міська влада намагається викорінити цю традицію. Ну а для того, щоб зробити красиві фото Венеції зверху, підніміться на дзвіницю собору Сан-Марко або Сан-Джорджіо (знаходиться на однойменному острові).

Офіційним днем заснування міста Венеція вважається 25 березня 421 року, день Благовіщення Діви Марії. Саме в цей час жителі навколишніх поселень, захищаючись від набігів варварів, перенесли свої оселі на острови.

За свою історію Венеція двічі перебудовувалася, оскільки під своєю вагою місто повільно йде під воду. З метою знизити швидкість затоплення, побудовані навіть спеціальні морські споруди, що не дозволяють приливу підійматися дуже високо. Проте, вчені сходяться на думці, що в найближчі десятиліття Венеція стане непридатною для життя, а через сотню з гаком років остаточно сховається під водою.

Площа: 414,6 км2
Населення: 261905 чол.
Валюта: Євро
Мова: італійська, поширений венеціанський діалект венетської мови


Як дістатися:

Найближчі аеропорти до Венеції: Марко Поло в Тессера (неподалік від самої Венеції) і Канова (Тревізо).
Марко Поло вважається солідним міжнародним аеропортом, він розташований всього в 12 км від Венеції.
Найзручніший спосіб дістатися до Венеції з аеропорту - замовити трансфер.

На автобусі

Якщо Ви приземлилися в Міжнародному аеропорту Марко Поло:

Щоб дістатися до Венеції з цього аеропорту, Ви можете скористатися різними видами транспорту, дешевше, звичайно, обійдеться громадський. Квитки до Венеції на будь-який смак та кишеню продаються прямо в касах аеропорту.

З аеропорту Тревізо до історичного центру Венеції можна дістатися на трансферних автобусах ATVO. Їх розклад підлаштовано під прибуття літаків компанії Ryanair. Вартість квитка - 6 євро. Кінцева зупинка - площа Піаццале Рома. Час в дорозі - 40 хв.

На поїзді:

Єдина залізнична станція Венеції - Санта Лючія. Не сплутайте з Венеція Местре - це передостання зупинка поїздів, що прямують до Венеції, вона розташована на материку! Венеція з'єднана з Італією поїздами Eurostar, Інтерсіті, Iterregionali та місцевими електричками.
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!