Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Стокгольма

Стокгольм - столиця королівства Швеції розташована на східному узбережжі, на озері Меларен. Це найбільше місто у Швеції та Скандинавії. Міжнародний аеропорт Арланда. У Стокгольмі засідає парламент і уряд Швеції, а також знаходиться резиденція короля.

Місто розташоване на 14 островах, що входять до складу великого архіпелагу Балтійського моря і з'єднаних більш ніж 50 мостами.

Перша згадка відноситься до 1252 року. Стокгольм грав важливу роль у торгівлі залізом з копалень Бергслаген. Перша частина назви - сток, означає колода, друга - холм - маленький острів.
Місто було засноване Ярлом Биргером для захисту Швеції з боку Балтійського моря і щоб зупинити посилення Сігтуни. Завдяки своєму вдалому географічному положенню, Стокгольм швидко набуває статус торгового міста, торгуючи з містами Любек та Ганза. Уже в 1270 році Стокгольм згадується в історичних документах як найбільший населений пункт Швеції.

У столиці Швеції прекрасно поєднуються сучасні пам'ятки та чарівність історії. Почніть своє знайомство з містом, відвідавши пам'ятки Стокгольма, які внесено до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО: королівську резиденцію Дроттнингхольм. Пройдіться по звивистих вуличках Старого міста та мальовничими мостами, перекинутими через міські канали. У XIX столітті Скансен став першим у світі музеєм просто неба. І до цього часу, сюди йдуть ті, хто хоче познайомитися з історією Швеції. Тут є невеликий зоопарк, акваріум, лісовий павільйон і музей тютюну. На західному березі Djurgarden знаходиться знаменитий Vasamuseet, який може багато розповісти про життя моряків в 17 столітті. Крім - того музей займається морською археологією.

Площа: 188 км2
Населення: 974073 чол.
Валюта: шведська крона
Мова: шведська

Як дістатися до круїзного термінала з аеропорту Стокгольм-Арланда:

Відстань від аеропорту Стокгольм-Арланда до Стокгольма 42 кілометри. Дістатися до центру міста можливо за 40 хвилин на таксі або всього за 20 хвилин на поїзді-експресі. Найдешевшим способом є маршрутні автобуси Flygbussarna, які доставлять вас до центрального залізничного вокзалу.

Якщо ваш круїзний термінал називається Frihamnen, то до нього можна доїхати на автобусі
№ 1. Якщо ж вам потрібен термінал Stadsgårdskajen, то від центральної станції він знаходиться в парі зупинок метро.
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!