Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Сінгапуру

Сінгапур - багатонаціональне місто-держава, світовий фінансовий центр. Він розташований на острові та межує з південною частиною Малайзії. Місто було засноване багато століть назад - першу згадку вчені знайшли в китайських рукописах ІІІ століття.

Сьогодні Сінгапур - це дивовижна країна контрастів, найпроцвітаюча держава Південно-Східної Азії, про яку говорять, що голова її знаходиться в майбутньому, а душа - в минулому. «Ворота Азії», де Схід зустрічається із Заходом, а новітні технології - з давніми традиціями.

У самому Сінгапурі своєю самобутністю виділяються райони - Китайський квартал, Маленька Індія, мусульманський район Капомнг -Глем і центральна частина міста.

Для поціновувачів архітектури та живопису рекомендуємо відвідати Театр Вікторія, Собори Святого Андрія і Пастиря Доброго, Національний Музей і Музей Мистецтв. Культурний комплекс Емпресс Плейс, що славиться своїми виставками та художніми галереями. Саме тут знаходиться вулиця хмарочосів Орчед Роуд, де розташовані палаци Істана і Перанакан.

Крім «міського відпочинку», Сінгапур також пропонує своїм гостям близьке знайомство з облагородженою природою: відвідайте ботанічний сад, який поєднує простір парку та тропічного лісу, зоопарк, що відрізняється вільним утриманням тварин, і парк птахів, де на відкритому просторі живуть тисячі пернатих, від фламінго до пінгвінів.

Путівки в Сінгапур - це гастрономічний рай для гурманів. Різноманітні делікатеси та вишукана місцева кухня, цілодобово чекають на вас у ресторанчиках та кав'ярнях міста. Обов'язково спробуйте суп з гребінців і плавників акули. У тутешніх стравах переважають традиції малайської та китайської кухонь, смачно приправлені травами, спеціями, горіхами та прянощами. Також в достатку представлені різноманітні солодощі та тістечка.

Площа: 721,5 км2
Населення: 5,612 млн чол.
Валюта: сінгапурський долар
Мови: англійська, малайська, китайська й тамільська

Як дістатися:

Як дістатися в круїзний порт Сінгапуру:
Аеропорт Сінгапуру «Чангі» знаходиться у 20 км від круїзного термінала «Marina Bay Cruise Centre» і у 25 км від термінала «Singapore Cruise Centre».

Найзручнішим і швидким способом дістатися до одного з круїзних терміналів - на таксі. Поїздка обійдеться у 25-30 SGD (15-20 євро).
Добиратися на громадському транспорті ми не рекомендуємо, оскільки на шляху необхідно буде робити кілька пересадок і час в дорозі займе близько 1,5 години.
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!