Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Шанхая

Шанхай розташований в центрі східного узбережжя Китаю в дельті річки Янцзи. Китайською мовою назва міста зображується двома ієрогліфами, перший з яких означає «на (над)», «входити (вступати)», а другий - «море». Це найбільший та найуспішніший китайський мегаполіс, а також діловий центр країни.

Шанхай завжди був найрадикальнішим містом Китаю. І як тільки не називали його в період розквіту (1920-30-ті роки): Париж Сходу, Китайська блудниця, Перлина Сходу, Королева Сходу, Місто соціалістів, комуністів і революціонерів, Батьківщина Комуністичної партії Китаю, Місто авантюристів, гравців, матросів, торговців опіумом ...

Символ Шанхая - набережна Вайтань. З неї й варто почати прогулянку по місту. Тутешня архітектура - численні хмарочоси - дуже нагадує Нью-Йорк або Чикаго. Особливо красива набережна після заходу сонця, у світлі рекламних вогнів.

У Топ-лист будь-якого мандрівника в Шанхаї входить Народна площа - одна з найцікавіших у світі. Замість асфальту тут розкинулися газони з квітами та дерева. Варто подивитися і на «Перлину Сходу» - найвищу телевежу в Азії. У ній встановлено шість швидкісних ліфтів, є музей і, по загальній традиції, ресторан та оглядові майданчики.

Одне з найкрасивіших місць в Шанхаї - Сад Радості (Юйюань). Він був створений під час правління династії Мін в XVI столітті. Це райський куточок зі штучними озерами та островами, тінистими альтанками та мальовничими пагорбами. Тут знаходиться храм Міських Богів - зберігачів Шанхая.

Взагалі в Шанхаї багато храмів, які гідні захоплення. Храм Нефритового Будди знаменитий статуєю Будди з білого нефриту з дорогоцінними каменями. На півдні Шанхая розташовується буддійський храм Лунхуа, який існує з часів Троецарствия.

З безлічі парків міста не можна не відвідати Шанхайський парк диких тварин. У ньому в умовах, близьких до природних, живуть рідкісні тварини, які знаходяться під загрозою вимирання. Можна подивитися на жирафів, білого носорога, плямистого леопарда, золотих мавп, південнокитайського тигра та велику панду.

Нічне життя Шанхая - це неповторні враження. У жодному іншому китайському місті ви не знайдете такої великої кількості нічних розваг. Це й елітні клуби на дахах хмарочосів, і кубинські бари з запальними вечірками, і незліченні караоке-клуби, та паби з неймовірним різноманіттям пива. А як прекрасно відправитися в нічний круїз по річці Хуанпу і насолодитися вогнями міста!

Шанхай - Мекка для любителів кулінарних шедеврів, тут можна спробувати кухню різноманітних районів Китаю - Пекіна, Сичуані, Гуанчжоу, - а також місцеві страви. Ресторани належать до числа найкращих в Китаї, до того ж стильні інтер'єри дають змогу насолодитися міжнародними гастрономічними досягненнями.

Площа: 6340 км2
Населення: 24,28 млн чол.
Валюта: китайський юань
Мова: китайська, шанхайский діалект

Як дістатися:

Від аеропорту Шанхаю до морського порту:

Shanghai Pudong International Airport знаходиться приблизно за 38 кілометрів від круїзного термінала. На таксі: тривалість поїздки складає близько 38 хвилин, приблизна вартість буде дорівнює 132 юаням. Також Ви можете дістатися з аеропорту

На метро: по лінії 2 Ви повинні будете доїхати до станції Century Avenue. Далі зробити пересадку на лінію 6, і доїхати до станції «Gangcheng Road». До круїзного порту залишиться приблизно 1,5 км. Як альтернативний варіант, Ви можете по лінії 6 доїхати до станції «Waigaoqiao Free Trade Zone North», потім пройти на автобусну зупинку «Jilong Road for Waigaoqiao Free Trade Zone», де Вам необхідно буде сісти на автобус Waigaoqiao Bus 2 і доїхати до зупинки «Yanggaobeiyi Road ». Круїзний термінал буде знаходитися за 250 м від зупинки.

Від залізничного вокзалу Шанхаю до морського порту:

На таксі: Круїзний термінал знаходиться приблизно у 26 км від «Shanghai Railway Station», до круїзного порту можна дістатися на таксі приблизно за 37 хвилин, поїздка коштуватиме приблизно 91 юанів.

На метро або автобусі: До вокзалу можна дістатися і на метро: спочатку Ви повинні будете доїхати по лінії 4 до станції «Century Road», потім зробити пересадку на лінію 6 та доїхати до станції «Gangcheng Road». До круїзного порту залишиться приблизно 1,5 км. Як альтернативний варіант, Ви можете по лінії 6 доїхати до станції «Waigaoqiao Free Trade Zone North», потім пройти на автобусну зупинку »Jilong Road for Waigaoqiao Free Trade Zone», де Вам необхідно буде сісти на автобус Waigaoqiao Bus 2 і доїхати до зупинки «Yanggaobeiyi Road ». Круїзний термінал буде знаходитися за 250 м від зупинки. Тривалість поїздки складе приблизно 90 хвилин.
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!