Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Савони

Дивовижна, наповнена історичними та природними пам'ятками, тиха і стримана, як справжня леді з Лігурійським темпераментом... Савона - найбільше місто Лігурії на захід від Генуї, адміністративний центр однойменної провінції і порт в Середземному морі.

Це місце де блакить морських хвиль, поєднується з яскраво-зеленим "одягом" горбистих схилів, атмосфера наповнена гострим запахом морської солі та пряним ароматом зрілого базиліка - саме так відчувається місто, яке поєднує в собі прогрес сучасності та спогади про величне морське минуле.

Вежа Брандале - справжній символ міста, що прийшов в наші дні з XII століття, колишній маяк. На фасаді квадратної будови керамічне зображення Богоматері Милосердя. У вежі є дзвіниця. Коли в місті проходять свята, дзвін «Campanassa» чути здалеку по всій окрузі.

Оглядова вежа міста Торре-Панкальдо - головна визначна пам'ятка міста. Вежа була побудована ще в XIV столітті. Будова повністю відповідає середньовічному стилю. Названа Торре-Панкальдо на честь помічника знаменитого Магеллана, який допоміг йому проплисти Мис Горн і стати першим європейським мореплавцем, який здійснив таку подорож.

Прихильникам мистецтва неприпустимо не подивитися власну Савонську Сикстинську капелу. Знаходиться вона в Кафедральному Соборі на Piazza del Duomo. У цьому будинку народився і жив Христофор Колумб.

Площа: 65,32 км2
Населення: 61 тис. чол.
Валюта: Євро
Мова: італійська


Як дістатися:

З аеропорту Генуї, до Савони можна дістатися доїхавши на автобусі до залізничної станції «Genova Principe», «Genova Sampierdarena» або «Genova Brignole», а потім на поїзді, які відправляються з Савони щопівгодини;

З аеропорту Генуї можливо дістатися до Савони на автомобілі: місто знаходиться приблизно в 45 км від Генуї.
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!