Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Кіль

Вихід з порту Кіль

Кіль - місто в Німеччині, столиця і найбільше місто землі Шлезвіг-Гольштейн. Розташоване на березі Кільской бухти Балтійського моря. Каналом пов'язане з Північним морем, великий порт.

Старовинне портове місто підготувало для своїх гостей багатий вибір розваг. Познайомитися з історією міста та його основними пам'ятками можна під час водної екскурсії, яка організовується в порту. Під час прогулянки на поромі гід розповість вам про розвиток Кіля, його економічних і промислових перспективах.

Головною визначною пам'яткою міста вважається церква Ніколайкирхе - красива старовинна будова, яка вже давно стала візитною карткою Кіля. На захід від церкви знаходиться ставок Кляйнер-Кіль, справжнє диво природи. Найпопулярнішим культурним центром є Музей мореплавства. Приміщення, яке зараз відведено під музей, колись було рибним складом, а зараз в його просторих залах замість риби, зберігаються цінні артефакти: моделі кораблів і інших атрибутів, пов'язаних з розвитком мореплавства. Ще одним значущим символом міста є Навчальний вітрильник «Горх-Фок», який брав участь в різних регатах і був у складі військово-морського флоту країни.

Площа: 119 км2
Населення: 240000 чол.
Валюта: євро
Мова: німецька

Як дістатися:

Кіль має аеропорт, який розташований на північний захід від міста і приймає тільки невеликі літаки або чартерні рейси. Великий міжнародний аеропорт розташований в Гамбурзі в 100 км або годині їзди на авто. Дістатися в Кіль з Гамбурга можна на поїзді. Регулярне залізничне сполучення є з містом Любек та з деякими іншими містами. Автобусне сполучення є з Берліном, великими містами Польщі, Таллінном.
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!