Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Еймьойден

Еймьойден — портове місто в Нідерландах в провінції Північна Голландія, головне місто в громаді Велзен. Нордзе-канал з'єднує місто з Амстердамом. Місто знаходиться приблизно в 17 кілометрах на північ від Гарлема, столиці провінції.

Одні називають Амстердам Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Насолоджуйтеся пишнотою водних каналів, старовинною архітектурою і безліччю інших визначних пам'яток.

Музей тюльпанів в Амстердамі, створений у 2004 році, є одним з найцікавіших місць в Голландії. Розташований він в районі Jordaan недалеко від будинку-музею Анни Франк. Музей тюльпанів займає 2200 квадратних метрів, містить сім галерей, квітковий клуб і магазин "Цибулинний кошик", де можна придбати цибулини тюльпанів і прекрасні вироби на пам'ять. Амстердамський музей тюльпанів - насолода красою весни в будь-який час року.

Кафе «The Bulldog Coffeeshop» в Амстердамі - це не просто shop-кафе, а культовий заклад, відоме далеко за межами Голландії. Популярний мережевий заклад, на зображенні якого красується суворий бульдог. Фішка закладу в тому, що воно розташовується в колишньому поліційному відділку, його інтер'єр оформлений фотографіями злочинців і полісменів, але при цьому в меню практично немає напоїв і закусок, а тільки марихуана та гашиш декількох сортів.

Кафе в Нідерландах працює з 1985 року і за цей час стало настільки знаменитим, що сюди спеціально приводять туристів, а також були помічені Шон Пенн, Девід Боуї, Мерайя Кері, Глорія Естефан і інші знаменитості. Заклад просто забито людьми, ще й черги є на Вхід. У молоді просять ID, до 21 року вхід заборонено.

Площа: 63,03 км2
Населення: 30160 чол.
Валюта: євро
Мова: нідерландська

Як дістатися:

Вирушаючи в круїз з Амстердама, слід знати, що Амстердам у своєму розпорядженні має два круїзних термінали: один в самому Амстердамі, а другий в містечку Еймьойден, розташованому в 30 км від Амстердама. Круїзний термінал в Амстердамі розташовується в центрі міста. До круїзного термінала в Еймьойдені можна дістатися або на таксі або на автобусі, або на водному транспорті.

З аеропорту до Еймьойдена немає прямого сполучення громадським транспортом. Від автостанції Sloterdijk в центрі Амстердама (однойменна станція метро) йде автобус № 82 прямо до Felison Cruise Terminal.

Вкрай рідко використовується поромний термінал Felison Terminal (DFDS). З центру Амстердама до нього можна доїхати від автобусної станції Beverwijk на автобусі № 74.

Де буде стояти ваш лайнер, можна дізнатися на сайті круїзного порту Амстердама. FTA - Felison Cruise Terminal, FT - Felison Terminal (DFDS).
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!