Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Гамбурга

Гамбург - одне з найбільших портових міст Європи, розташоване біля місця впадання річки Ельби в Північне море. Девіз міста, написаний над порталом міської ратуші говорить: «Свободу, що домоглися для нас наші предки, гідно нехай з честю зберігають нащадки».

Друге після Берліна за розмірами та чисельністю населення місто, Гамбург може похвалитися однією з найбільших бухт в Європі. Прогулянка уздовж численних проток і каналів переконливо доведе Вам, що це місто не даремно називають "Північною Венецією". Обов'язково відвідайте місцевий рибний ринок (Фішмаркт), Купецький район (примітний своїми дивовижними будівлями з червоної цегли), пообідайте в ресторані біля річки та проведіть всю ніч в університетському кварталі. Ми ще не згадали Ріпербан (квартал червоних ліхтарів). Він дуже знаменитий своїми ... червоними ліхтарями.))

Площа: 755,2 км2
Населення: 1822 млн. чол.
Валюта: євро
Мова: німецька

Як дістатися:

У Гамбурзі 3 круїзних термінали - Cruise Center HafenCity, Cruise Center Altona знаходяться недалеко від центру і залізничного вокзалу. Термінал Steinwerder розташований в портовій зоні Kronprinzkai на іншому березі Ельби.

З аеропорту (7 км до міста) до терміналів можна дістатися:

· До HafenCity - на метро. Найближча станція Überseequartier зеленої гілки знаходиться в 300 м.

· До Altona – на електричці до станції Königstraße. Або з центру на річковому трамваї № 62. Причал у метро Landungsbrücken. Квиток коштує 1,3 €.

· До терміналу Steinwerder - на електричці до станції Veddel. Вартість квитка - 3,2 €. Далі 4 км доведеться під'їхати на таксі (12 €) або на автобусі №256 (ходить 1 раз на годину, квиток електрички дійсний).

· Найближча від термінала зупинка автобусів № 156 і 256 Argentinienbrücke (Fähre) знаходиться в 1 км. Раз в півгодини від станції Veddel до терміналу і назад ходить безкоштовний автобус.
EUR
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з вами сьогодні