Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Генуя

Вихід з порту Генуя
Генуя - це портове місто і столиця колись могутньої морської республіки з найбільшим історичним центром серед міст Європи, місце народження легендарного Колумба і геніального Паганіні.

Кафедральний собор Сан-Лоренцо - велична церква та головна сакральна споруда міста. Собор був побудований в 12 столітті як романська базиліка, реконструйований в 14 столітті в готичному стилі і знову перебудований в стилі раннього Відродження в 16 столітті. Будівля має гарний мармуровий фасад. Тут зберігаються дорогоцінні християнські реліквії: попіл Іоанна Хрестителя та тарілка, на якій, як вважають, Соломії була представлена голова святого.

Лантерна - один із символів Генуї, маяк 16-го століття заввишки 117 метрів. Щоб побачити порт і історичний центр міста з його висоти, потрібно подолати 172 сходинки.

Вулиця Гарібальді - справжня перлина Генуї. Вона була заснована в 16 столітті і стала місцем будівництва палаців багатих генуезців. На цьому невеликому просторі шикарні будинки з гербами шляхетських родів стоять пліч-о-пліч, змагаючись один з одним красою архітектури і багатством оздоблення фасадів. Палаци Rosso, Bianco і Tursi відкриті для відвідування. А сама вулиця є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Генуезький акваріум - одне з найбільших споруд такого типу в Італії та Європі. Був побудований в 1992 році на честь 500-річчя плавання Колумба. Відмінне місце для сімейного відпочинку.

Площа: 243,6 км2
Населення: 595000 чол.
Валюта: Євро
Мова: італійська

Як дістатися:

Міжнародний аеропорт ім. Христофора Колумба розташований в 10 км від міста.
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!