Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Дубай

Дубай - приклад чудових контрастів, унікального поєднання сучасного міста, вічної пустелі, скелястих гір та кілометрів піщаних пляжів. Вулиці тут чисті та безпечні. З огляду на таку кількість привабливих рис, не варто дивуватися, що Дубай заслужив високу оцінку у визнаних у всьому світі мандрівників, бізнесменів та представників міжнародної еліти.

Дубай - провідний центр бізнесу та туризму на Середньому сході - являє собою вражаючий калейдоскоп контрастів, унікальне поєднання сучасного міста та вічної пустелі, сходу та заходу, старого та нового. А ще Дубай - це екзотичне місто з багатонаціональним укладом життя, що поєднує комфорт та зручності західного світу з унікальним аравійським шармом. Але навіть попри всю терпимість до різних стилів життя, Дубаю вдається зберігати свою історичну спадщину.

В музеї Дубая представлена чудова колекція цікавих артефактів, що належать до тих часів, коли тут ще не була знайдена нафта, а місто вважалося важливим центром видобутку перлин та торгівлі. Музей оснащений кондиціонерами, а таблички, які супроводжують експонати, виконані двома мовами - арабською та англійською. Після реставрації музей, закритий вранці в п'ятницю, перетворився в одну з головних визначних пам'яток Дубая.

На «старий Дубай» найкраще поглянути в районі Крик. Поруч з 10-ю зупинкою автобуса (червоний маршрут) можна побачити кораблі, які до цього часу повністю завантажуються вручну. Вони сильно контрастують з рештою міста, повного гламуру, але зате тут є можливість зробити відмінні фото.

У Дубаї обов'язково потрібно піднятися на «At The Top» - оглядовий майданчик найвищого будинку світу - Бурдж Халіфа (Burj Khalifa). На 148 поверсі розташовується найвищий оглядовий майданчик, звідки відкривається шикарна панорама міста. Другий майданчик - на рівні 124 та 125 поверхів.

Раз вже ви тут опинилися, відвідайте Dubai Fountain - найбільший у світі танцюючий фонтан і одне з найкрасивіших видовищ - ви точно повинні це побачити. Шоу проходить на озері Бурдж Дубай. Найпростіший спосіб потрапити до нього - через Дубай-молл. Вистава починається щодня о 13:00 і о 13:30 (у п'ятницю о 13:30 та о 14:00) та кожні пів години з 18:00 до 23:00.

У Дубаї величезна кількість різних ринків, але одним з найкрасивіших вважається Мадінат Джумейра (Souk Madinat Jumeirah). Більшість людей відвідують його не заради купівлі сувенірів. Він став своєрідним атракціоном завдяки своїй традиційній арабській архітектурі. Внутрішні криті проходи з лавками прикрашеними дерев'яними різьбленими плитами. Зі стель звисають масивні ліхтарі, виконані в східному стилі.
Зовні Мадінат оточений каналом, по якому охочих катають на гарбах. Деякі навіть порівнюють це місце з Венецією.

Площа: 4114 км2
Населення: 3,331 млн чол.
Валюта: дирхам Об'єднаних Арабських Еміратів (AED)
Мова: арабська

Як дістатися:

ТАКСІ
І знову безпрограшний варіант - це таксі. Але тут є невеликий нюанс: Врахуйте, що за посадку в аеропорту до вартості додається 20 дирхам, а за заїзд в порт ще 20. Таким чином поїздка до термінала на таксі займе до 25 хвилин. Таксисти не звикли вмикати лічильники, тому наполягайте на цьому, так вийде дешевше. Врахуйте, що таксі з рожевим дахом або повністю рожевого кольору - це таксі тільки для жінок і водій там жінка.

МЕТРО і БЕЗКОШТОВНИЙ ШАТЛ
Даний варіант є найбільш економним серед усіх наявних.

Порт Рашид пропонує по одному безкоштовному шатлу, які щогодини курсують від нього до торгових центрів Mercato Mall і City Centre Drive.
  1. Торговий центр Mercato Mall знаходиться в 3 км від станції Burj Khalifa / Dubai Mall Metro Station, це червона гілка метро.
  2. Торговий центр Dubai Mall знаходиться ближче від цієї ж станції
Перший шатл відходить з порту о 09:00.

Червона гілка UAE Exchange - Rashidiya:
  • з суботи по середу з 05:00 до 00:00
  • у четвер 05:00 до 01:00
  • у п'ятницю з 10:00 до 01:00
Зелена гілка Etisalat - Creek:
  • з суботи по середу з 05:30 до 00:00
  • у четвер 05:30 до 01:00
  • у п'ятницю з 10:00 до 01:00
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 10 хвилин!