Туроператор International Cruise Group

Громадяни України можуть подорожувати на всіх лайнерах круїзної компанії Costa Cruises!

З радістю повідомляємо вам хороші новини! З 2/09/2021 громадяни України можуть подорожувати на всіх лайнерах Costa.

Просимо звернути увагу, що правила в'їзду в країну і правила здійснення круїзу Costa відрізняються.

Правила в'їзду в країну не залежать від круїзної компанії та визначаються правилами, встановленими на момент подорожі в ту чи іншу країну.

Правила здійснення круїзів Costa: для компанії Costa згідно з внутрішніми документами Carnival Corp. Україна переведена в помаранчевий список країн, для яких при посадці:

  • всім гостям необхідно мати при собі ПЛР тест, дійсний 48 годин
  • в терміналі всім гостям від 2-х років необхідно пройти додатковий тест на антигени (вартість покривається Costa).
  • вихід на берег дозволений (на цей час) тільки в складі організованих екскурсій від круїзної компанії.
Зверніть увагу, що для здійснення круїзів Costa вакцинація не потрібна, однак для здійснення деяких екскурсій в портах Італії потрібно Green Pass.

Гості, у яких немає Green Pass можуть вибрати:

  • варіанти екскурсій, які не передбачають відвідування місць, що потребують Green Pass
  • проходити тестування на Covid-19 на борту безплатно, і отримувати документ / сертифікат із зазначенням результату (дійсний 48 годин) як альтернатива Green Pass і дозволяє взяти участь в екскурсіях. Тест при посадці в терміналі також дозволяє здійснювати дані екскурсії протягом 48 годин.


Також нагадуємо, що Costa рекомендує всім гостям мати страховий поліс, що покриває ризики, пов'язані з можливим перериванням круїзу через COVID.


Також для забезпечення повної безпеки на борту для гостей вводяться додаткові заходи:

- Усім гостям необхідно вимірювати температуру тіла (мінімум) один раз на день до 20:00 на автоматичних пристроях, розташованих в різних частинах корабля.

- На борту можна використовувати тільки хірургічні маски або маски підвищеного захисту. Маски із тканини, тобто одноразові маски, ті, які миються чи саморобні маски з багатошарових матеріалів, не приймаються.

- Гості, які подорожують по маршруту від 7 ночей, повинні пройти антигенний тест в середині круїзу. Тест є обов'язковим для всіх гостей старше 6 років. Вартість тесту повністю покривається компанією Costa.


ПОДОРОЖУЙТЕ ЯСКРАВО РАЗОМ З «International Cruise Group»