Туроператор International Cruise Group

ПРОТОКОЛ ПОСАДКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЕКСКУРСІЙ COSTA CRUISES У ЗИМОВОМУ СЕЗОНІ 2021/22

Компанія Costa Cruises проводить постійний діалог із представниками урядів та органами охорони здоров'я, щоб переконатися, що найбільш актуальні заходи застосовуються до круїзних подорожей. Було розроблено особливий протокол з охорони здоров'я та безпеки пасажирів та членів екіпажу, який суворо регламентує правила бронювання круїзу, посадку на лайнер, життя на борту, виходи у морських портах, а також повернення додому.

Нижче наведені важливі умови до подорожей, що застосовуються до круїзів Середземним морем, Карибським басейном і Об'єднаними Арабськими Еміратами.
СЕРЕДЗЕМНОМОР'Я

Всі гості віком від 2 років будуть зобов'язані пройти безкоштовний тест на антиген прямо в терміналі посадки. Крім того, вони повинні наперед оформити страховку Covid перед відправленням.

Для в'їзду до Італії необхідно обов'язково заповнити анкету – https://app.euplf.eu/#/form

Для в'їзду до Іспанії необхідно також обов'язково заповнити анкету – https://www.spth.gob.es/

Екскурсії
Гості зможуть зійти на берег виключно під час екскурсій, організованих Компанією, та, відповідно до вимог чинного законодавства, всі гості віком від 12 років та старші повинні мати при собі Green Pass для доступу до місць та заходів, де це необхідно (музеї, ресторани тощо. буд.).
ОАЕ

Чинний закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців після дати виїзду з ОАЕ).
Паперовий оригінал або цифровий сертифікат про повну вакцинацію, що підтверджує завершення всього циклу вакцинації для всіх гостей 12 років і більше. (Лише QR-код не дає гостю права на посадку і повний цикл вакцинації має бути завершений не менш як за 14 днів до відправлення). Гості віком 11 років і молодші зможуть вирушити у подорож, навіть якщо вони не вакциновані.
Наявність страховки Covid, оформлена заздалегідь перед відправленням

Екскурсії
Цілком вакциновані гості зможуть самостійно зійти на берег, якщо це дозволено правилами країн, включених у маршрут.
Гості, які подорожують у компанії неповнолітніх віком до 11 років і молодші, мають обрати екскурсію, організовану Компанією.

Допустимі вакцини: Pfizer, Moderna, AstraZeneka, J&J, SPUTNIK V

Про додаткові вимоги та порядок проходження тестування для посадки на борт лайнера інформуватимемо додатково, як тільки отримаємо підтвердження від місцевих органів охорони здоров'я.
КАРИБСЬКИЙ РЕГІОН

Чинний закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців після дати виїзду з Каріб).
Паперовий оригінал або цифровий сертифікат про повну вакцинацію, що підтверджує завершення всього циклу вакцинації для всіх гостей (тільки QR-код не дає гостю право на посадку і повний цикл вакцинації повинен бути завершений не менше ніж за 14 днів до відправлення).
Наявність страховки Covid.
Негативний ПЛР тест, зроблений не раніше, ніж за 72 години до початку подорожі (оплачується гостем).
Негативний антигенний тест зроблений протягом 24 годин до посадки.
Будь-який гість у віці 12 років і старше, який не надасть дійсний сертифікат про вакцинацію та вищезгадані тести на ПЛР та антигени, не буде допущений на посадку. Гості віком до 12 років не допускаються на борт, оскільки вони не мають права на вакцинацію.

Екскурсії

Гості зможуть самостійно зійти на берег, якщо це дозволяє ситуація у країнах, включених до маршруту.

Допустимі вакцини: Pfizer, Moderna, AstraZeneka, J&J