Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Копенгагена

Копенгаген - столиця і найбільше місто Данії, побудований на островах Зеландія, Слотсхольмен і Амагер в протоці Ересунн, який з'єднує Північне і Балтійське моря. На староданській мові, назва міста означає «гавань для торговців».

Щорічно данська столиця стає лідером різних світових рейтингів. Її визнали найздоровішим містом планети, завдяки тому, що копенгагенці ведуть здоровий спосіб життя.

У всьому світі Копенгаген відомий як місто Ханса Крістіана Андерсена, тому головний символ данської столиці - пам'ятник Русалоньці. Фігура дівчини виконана в людський зріст, данським скульптором-натуралістом Едвардом Еріксоном в 1913 році. Відомо, що скульптору позувала його дружина. А замовником знаменитого пам'ятника став син засновника пивоварного підприємства «Carlsberg» Карл Якобсон.

Що відвідати в Копенгагені всією сім'єю? Цей відомий розважальний парковий комплекс 1843 року. На великій території знаходяться кафе, квітучі сади, численні атракціони. Діснейленд був придуманий Волтом Діснеєм, саме після візиту сюди.

Куди сходити в Копенгагені любителям архітектури? До величної будівлі ратуші, яка як і раніше служить місцем для розміщення міського муніципалітету. Зверніть особливу увагу на оригінальний термометр, що знаходиться на його фасаді: в сонячні дні ви побачите дівчину яка катається на велосипеді, в дощові дні - її ж, але з парасолькою в руці. Не менш цікавий огляд інтер'єрів зі скульптурами відомих жителів Данії та незвичайним астрономічним годинником. У ратуші є власний оглядовий майданчик, також доступний для туристів.

На весну і літо припадає більшість культурних подій: Фестиваль Нічного кіно, Джазовий фестиваль і знаменитий Копенгагенський карнавал.

Це найбільш відвідуване місто не тільки в Данії, але й у всій Скандинавії.

Площа: 86,2 км2
Населення: 615993 чол.
Валюта: датська крона
Мова: дацька

Як дістатися:

На таксі:
Таксі чекають пасажирів біля зон прибуття всіх трьох терміналів аеропорту.
На метро:
В кінці терміналу № 3 знаходиться станція метро. Метрополітен цілодобовий, поїзди відправляються кожні 4-6 хвилин вдень і кожні 15-20 хвилин вночі. Тривалість поїздки в центр міста - 15 хвилин. Для того, щоб дістатися від аеропорту до порту «Copenhagen Oceankaj Terminal», Вам необхідно слідувати наступним шляхом: доїхати до станції «Nørreport Station», зробити пересадку на S-train лінії A, B, C або E, вийти через 2 станції на «Nordhavn Station». Далі необхідно сісти на автобус № 27 до зупинки «Oceankaj».
На автобусі:
Інтервал між автобусами становить 15 хвилин з 4:30 до 23.30. Маршрут автобусу № 5А прокладений через центр міста, при цьому, час у дорозі становить 30 хвилин.

Квиток може бути придбаний у водія під час посадки на автобус. При цьому, на метро, поїзд і автобус діє один і той же квиток.
Замовити зворотний зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!