Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Чивітавекк'я

Чивітавекк'я - місто в центральній Італії на Тірренському морі. Місто є морським портом Риму. У перекладі з італійської - «Стародавнє місто».

Це по справжньому величезний транспортний термінал, що зв'язує морськими маршрутами Рим та всю Італію з багатьма містами Європи та Африки. Безліч круїзних лайнерів зупиняються тут, привозячи тисячі туристів.

Колись на цій місцевості проживали етрусси. Письмова згадка про селище датується 107 роком нашої ери. Тоді Пліній Молодший говорить про це місце, що зветься в ті часи Центум Цінні, як про місце розташування вілли імператора Траяна.

Над Чивітавекк'я височить форт-фортеця Мікеланджело, зведений в 16-му столітті за наказом Римського папи та має ім'я прославленого італійського художника.

Католики з усієї Італії та не тільки з цієї країни, обрали місцем свого паломництва церкву Сан Агостіно в північній частині міста, де у вітрині за склом поміщена статуя Діви Марії, що плаче кривавими сльозами.

Ще однією визначною пам'яткою Чивітавекк'я є сірчисте гаряче джерело на околиці міста, відоме своїми лікувальними властивостями ще з часів Стародавнього Риму. Зараз тут сучасний центр краси та здоров'я.

У сусідньому містечку Терме Таурин можна оглянути давньоримські руїни. У цьому місті є басейни з цілющою водою, навколо яких зростає інжир, що і дав назву місту.

Вирушаючи в туристичну поїздку до Риму на круїзному лайнері, ви неодмінно потрапите в Чивітавекк'я. Зупиніться там, пройдіться по історичним місцям, вдихніть на повні груди п'янке повітря цього міста, відчуйте смак місцевого колориту, і тоді Вічне місто Рим відкриється для вас з несподіваного боку. Адже історія пов'язала ці міста навічно.

Площа: 73,74 км2
Населення: 50570 чол.
Валюта: Євро
Мова: італійська


Як дістатися :

Найпростіший спосіб дістатися з Риму в Чивітавекк'я - сісти на електричку на центральній станції Риму Терміні. Електрички ходять кілька разів на годину, вартість проїзду становить від 4.5 євро в один бік. Час у дорозі від 45 до 80 хвилин, в залежності від типу поїзда, на який ви сядете. Не забувайте прокомпостувати куплений квиток перед посадкою у вагон.

Якщо ви прибули до порту Чивітавекк'я на один день в рамках круїзу і хочете відвідати Рим, порядок ваших дій буде зворотним описаного вище. При сходженні з лайнера потрібно сісти в безкоштовний шатл-бас до центрального входу в порт. Далі здійснити пішу прогулянку до центральної залізничної станції Чивітавекк'я, сісти на електричку і доїхати до Терміні. Найкраще відразу взяти квиток в обидва кінці - так буде дешевше. Якщо ви хочете оглянути Ватикан, то зручніше буде зійти раніше, на станції S.Pietro. Від неї всього 10 хвилин пішки до музеїв Ватикану.
Замовити зворотній зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!