Туроператор International Cruise Group

Вихід з порту Барселони

Барселона - місто в Іспанії, столиця автономної області Каталонія. Один з найбільших портів Середземномор'я і світу. Найбільший промисловий і торговий центр Іспанії. Один з найважливіших туристичних пунктів у європейських маршрутах.

Горда, самозакохана, вибухова, повна геніїв та нездар, закохуюча та закохана, втомлююча та стомлена ... все це про Барселону - одне з найкрасивіших міст не тільки Європи, а й усього світу.

Це багатонаціональне місто знамените своєю архітектурою і мистецтвом. Одна з головних визначних пам'яток - будівля архітектора Антоніо Гауді, наприклад храм Святого Сімейства. Також в місті знаходяться музеї сучасного мистецтва: Музей Пікассо і Фонд Жоана Міро. У Музеї історії Барселони можна подивитися не тільки експонати, пов'язані з римським періодом, але і місця археологічних розкопок в підземній частині.

Засноване: 237 році до н.е.
Площа: 100,4 км2
Населення: 1 608 680 чол.
Валюта: Євро
Мова: іспанська

Як дістатися до порту:

На таксі:
Відстань від аеропорту Барселони до морського порту - приблизно 15,3 км. Поїздка на таксі займе 25-40 хвилин в залежності від заторів.

На поїзді та метро:
1. З аеропорту Вам потрібно на поїзді № С2 доїхати до центру Барселони до станції «Passeig de Gràcia». (Залізнична станція перебуває поруч з Терміналом №2).

2. На автобусі або метро доїхати до морського порту, до станції «Drassanes». (Зелена лінія, L3, в напрямок Zona Universitaria)

3. При виході з метро на станції «Drassanes», Ви побачите статую Колумба ("Cólon"), поруч з якою можна сісти на автобус (Blue Bus) який відвезе Вас в порт до необхідного терміналу.
Замовити зворотній зв'язок
Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом ⏱10 хвилин!