Туроператор International Cruise Group

Акція від MSC Cruises
«Подяка медпрацівникам!»

Увага! MSC Cruises запроваджує спеціальну програму для медичних працівників по всьому світу, щоб сказати їм "Дякую" за безперервний внесок та самовіддану працю в боротьбі з глобальною пандемією та надати можливість насолодитися заслуженим відпочинком в круїзах MSC.

Пільгові круїзні тарифи зі знижкою до 50% діють для всіх медичних працівників * та їхніх сімей. Акція поширюється на всі індивідуальні нові бронювання круїзів компанії MSC Cruises, зроблені з 04.09.20 до 01.08.2022 з відправленнями до 31 грудня 2022 року, за винятком круїзів з Санкт-Петербурга та деяких спецпропозицій.

Розміри знижок можуть варіюватися і складати від 20% до 50% від тарифу каюти в залежності від завантаження круїзів. Розмір знижки потрібно перевіряти безпосередньо при бронюванні.

Умови акції:
- при бронюванні круїзу необхідно надати скан-копію трудової книжки (перша та остання сторінка) або скан трудового договору. Після цього вартість замовлення буде перерахована з урахуванням знижки;
- при посадці дані документи також треба мати при собі, а також робоче посвідчення (при наявності);
- діють стандартні умови бронювання;
- для здійснення бронювання достатньо передоплати 50 € (дана умова передоплати не повинна суперечити стандартним умовам бронювання та ануляції круїзів MSC Cruises);
- даний тариф сумісний зі знижками для пасажирів MSC Voyagers Club і не комбінується з іншими пропозиціями круїзної компанії;
- круїзна компанія залишає за собою право зупинити дію акції в будь-який момент;
- акція дійсна тільки для нових бронювань.

* Лікарі / медсестри / адміністративні співробітники медичних установ (лікарень, клінік, спеціальних центрів для лікування хворих з Covid-19).
Сімейні лікарі.
Фармацевти, які працюють під час пандемії.
Приватні лікарі та медичні працівники, які не працюють в лікарняних установах (тільки в тому випадку, якщо їх спеціалізація безпосередньо пов'язана із захворюваннями Covid-19, наприклад, лікарі-пульмонологи, вірусологи).
Працівники швидкої допомоги, які надавали підтримку під час пандемії.
Співробітники науково-дослідних лабораторій, тільки в тому випадку, якщо ці установи проводили дослідження вірусу Covid-19.