Туроператор International Cruise Group

Круїз по Адріатичному морю на мега-яхті

День 1 Спліт - Макарська
О 15 годині ми вирушимо з гавані Спліта в сторону Макарський. По дорозі зробимо зупинку для денного купання в одній з бухт. У порт Макарска ми приїдемо з 18 до 19 годин. У Вас буде можливість прогулятися по набережній, відвідати численні кафе, бари і ресторани. На головній площі знаходиться вражаюча церква і інші пам'ятники. Ночівля в порту Макарська.
• Вітальний напій • Вечеря

День 2 Макарська - Млет
Рано вранці ми вирушимо в сторону острова Млет. По дорозі ми зробимо ще одну зупинку для купання, де Ви зможете насолодитися Адріатичним морем. Острів Млет є національним парком, ви зможете відвідати озера з морською водою, а потім перейти на тихий крихітний острів Святої Марії посеред великого озера, щоб відвідати церкву і монастир. Прогуляйтеся або візьміть напрокат велосипед Ночівля в порту Полача або Помена. Відвідування національного парку Млет, оренда велосипедів за доп. плату. Можлива екскурсія з гідом.
День 3 Млет – Дубровник
Рано вранці ми вирушимо в Дубровник, найвідоміше місце в Хорватії та, для багатьох, родзинку цього круїзу. По дорозі, як зазвичай, ми зробимо зупинку для купання в одній з бухт. Дубровник відомий своїми приголомшливими міськими стінами, багатою історією і безліччю туристичних визначних пам'яток. Не пропустіть STRADUN (Страдун) - вулицю і площу в старому місті, і постарайтеся знайти час, щоб прогулятися хоча б по частині міських стін довжиною 1940 м, які захищали Дубровник від землетрусів і нападів! Ночівля в порту цього чарівного містечка. Сніданок з 8:00 до 9:30. Обід 13:00 до 14:00 Відвідування міських стін і інших музеїв за доп. плату. Можлива екскурсія з гідом.
День 4 Дубровник - Шипан
Близько 8 ранку, після того як ми отримаємо свіжі продукти на знаменитому продуктовому ринку Дубровника, вирушаємо в сторону острова Шипан, одного з островів Елафіті. На цьому острові є чудові місця для ранкового купання. На Шіпане, офіційно, самий острові є чудові місця для ранкового купання. На Шіпане, офіційно, найкрасивіший захід на протязі всього маршруту, і Ви зможете переконатися в цьому і самі. А ввечері, Ви насолодитеся спеціальним капітановим вечерею на борту. Сніданок з 8:00 до 9:30. Обід 13:00 до 14:00 Капітанський вечерю 19:30

День 5 Шипан / Трстенік - Корчула
Після сніданку ми відправимося на острів Корчула, один з найвідоміших островів Хорватії. Це батьківщина відомого дослідника МАРКО ПОЛО, прінаймні, так кажуть місцеві жителі. Корчулу ще називають міні-Дубровником через дивовижних міських стін і бастіонів, які датуються 13 століттям, тут є кілька прекрасних церков і музеїв. Ночівля в порту міста Корчула. Сніданок з 8:00 до 9:30. Обід о 13:00 до 14:00 Відвідування музеїв за доп. плату. Можлива екскурсія з гідом
День 6 Корчула – Хвар
Рано вранці ми вирушимо в сторону Паклінскіх островів недалеко від острова Хвар (найдовший острів в Адріатиці). Хвар - самий сонячний і лавандовий острів в Адріатичному морі, його головна гавань заповнена супер-яхтами. Хвар так само відомий як острів з безліччю різноманітних розваг, відмінними ресторанами, барами та кафе, де подають напої до пізньої ночі. Не забудьте купити в місцевих прилавках трохи острівної лаванди. Ночівля в місті Хвар. Сніданок з 8:00 до 9:30. Обід 13:00 до 14:00 Відвідування музеїв за доп. плату. Можлива екскурсія з гідом.
День 7 Хвар - Спліт
Рано вранці ми візьмемо курс на Спліт, нашу відправну точку. По дорозі ми зробимо ще одну зупинку для купання, як ми робимо щоранку. Однак, це буде останнє купання. Спліт - монументальний місто, в якому знаходиться знаменитий римський палац Діоклетіана, який перебуває під захистом ЮНЕСКО. У Спліті працює безліч бістро і ресторанів, де подають фірмові страви місцевої кухні. Ми будемо тут ночувати. Сніданок з 8:00 до 9:30. Обід 13:00 до 14:00 Відвідування музеїв за доп. плату. Можлива екскурсія з гідом.
День 8 Спліт
Рано вранці - виїзд (близько 9 ранку). пора прощатися
Сніданок з 7:30 до 8:30
Вартість за двох осіб з 21.08 до 28.08.2021
DBL LOWER DECK – 134 500 грн

DBL MAIN DECK – 131 565 грн

TWIN UPPER DECK – 137 000 грн
У вартість туру входить:
  • авіапереліт Київ - Спліт - Київ
  • харчування - напівпансіон, напої під час сніданку включені (соки, вода, кава і чай), під час обіду - за додаткову плату. Протягом дня включені закуски та вода. Під час капітанської вечері включено 1 напій.
  • трансфер груповий з а / п Спліт
  • страховки